nr 1454 5146
Pianoharpa
Sverige Längd: 84 cm. Djup: 42 cm. Höjd: 72 cm, med 2st extra rullar
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
1.000 kr |
Såld: |
500 kr |
måndag 14 mars 2022 kl 18:12:37
Tid |
Kund |
Bud |
10/3 07:37:50